fb

Meble z palet

prosty sposób na niepowtarzalne wnętrze.

Nasze możliwości


Meble z palet błyskawicznie osiągnęły status jednego z najciekawszych i najpopularniejszych trendów w aranżacji przestrzeni domowej, biurowej oraz ogrodowej. Tajemnica sukcesu tkwi przede wszystkim w niepowtarzalności. Designerzy skrzętnie wykorzystują szerokie możliwości palet, projektując rzeczy, obok których nie można przejść obojętnie.

Zapewne każdy wie, że wcześniejsza rola palet ograniczała się do transportu i składowania towarów. Szerzący się upcycling (bezużyteczne przedmioty otrzymują "drugie życie") znalazł dla nich nową funkcję. Dziś meble z palet znajdziemy w mieszkaniach utrzymanych w minimalistycznym, skandynawskim stylu albo pomieszczeniach o industrialnym charakterze. Niebanalne umeblowanie doskonale sprawdza się również w biurach oraz lokalach z branży gastronomicznej. Naturalny materiał, jakim jest drewno wręcz prowokuje do stworzenia z palet mebli ogrodowych.

Unikatowy design, ekologia i funkcjonalność - oto najważniejsze zalety mebli z palet. Sprawdź nasze produkty i zaaranżuj z nami przestrzeń, która oczaruje Ciebie i Twoich gości.

Palkom posiadania doświadczenie w handlu i produkcji palet. Firma zdobyła wielu lojalnych i zadowolonych Klientów. Sukces jest wynikiem działań zgranego zespołu wykwalifikowanych pracowników, dysponujących bardzo dobrze wyposażonym parkiem maszynowym. Ugruntowaną pozycję na rynku traktujemy jako motywację do dalszego rozwoju. Meble z palet są niczym synonim rozkwitu firmy.Oto powody, dla których warto wybrać naszą ofertę:

Realizacja mebli pod dowolny wymiar
Meble z palet od Palkom idealnie dopasujesz do potrzeb danego pomieszczenia. Oferujemy realizację mebli pod dowolny wymiar. Zagospodarujesz każdy kąt czy wnękę. Niepowtarzalne świetnie sprawdzą się we wnętrzach o nietypowym kształcie i zostaną odpowiednio wyeksponowane. Służymy wiedzą i umiejętnościami w celu osiągnięcia wymarzonego efektu.
Wykończenie
W przypadku naszych mebli nie ma miejsca na kompromis. Jakość produktów musi być najwyższa, ze starannie selekcjonowanego drewna. Wyznajemy zasadę: meble minimalistyczne nie znaczą byle jakie. Dlatego dbamy o każdy detal, wysyłając jasny przekaz do Klienta - w naszych projektach nic nie jest dziełem przypadku.
Szlifowanie
Metamorfoza palet w meble, to pieczołowity proces, rozpoczynający się m.in. od osuszania i czyszczenia materiału. Następnie dokonujemy dokładnego szlifowania. To istotny i dosyć czasochłonny etap. Dokładamy maksymalnych starań, aby drewno nie miało żadnych niedoskonałości wpływających na wygląd i komfort użytkowania mebli.
Malowanie
Konstrukcja palet powoduje, że malowanie musi być starannie przeprowadzone i zabezpieczone przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych albo owadów. Farba jest wybierana w zależności od projektu, oczekiwań Klienta i miejsca przeznaczenia.
Lakierowanie
Stosujemy lakiery od renomowanych producentów i dobieramy środki w zależności od tego, gdzie mebel będzie ustawiony (na zewnątrz czy wewnątrz). Powierzchnia mebli jest pokrywana lakierem w zależności od upodobań Klientów. Możesz mieć zarówno matowe, jak i błyszczące stoliki.
Bejcowanie
Marzysz o meblach, które posiadają zachowane usłojenie drewna? Wybierz meble bejcowane. Zastosowanie odpowiednich specyfików umożliwia zabarwienie drewna według określonego efektu.
Kolory
Wspomnieliśmy już o bejcowaniu. Teraz coś dla tych, którzy preferują meble z palet w wybranym kolorze. Oferujemy bogatą paletę barw, zgodną z aktualnymi trendami. Skrupulatny proces wykończenia sprawia, że meble na długo zachowują piękny kolor.
Opakowanie i dostawa
Produkt przed wysyłką do Klienta jest dokładnie zabezpieczony przed ewentualnymi uszkodzeniami i zapakowany. Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z nami. Czekamy na Ciebie!
scrollTop scrollBottom