fb

Meble z palet

prosty sposób na niepowtarzalne wnętrze.

Projekt mebli z palet dla Szkoły Podstawowej nr 34 w Katowicach

Realizacja koniec sierpnia 2019


Zrealizowany na potrzeby Szkoły Podstawowej projekt zawierał cztery komplety mebli z palet. Każdy komplet składał się z narożnika z palet, stolika z palet i pufy wykonanej na podobieństwo palet.

Malowanie kompletów mebli z palet 

Malowane olejem bezbarwnym drewno świetnie łączy się ze szkolnymi korytarzami i nadaje im efektownego i estetycznego wyglądu, co możemy potwierdzić sporym zainteresowaniem podczas montażu mebli na miejscu w szkole. 

Tapicerka

Tapicerka na każdy komplet mebli z palet jest w innym stylu, ponieważ projekt dotyczył odwołania do róznych miejsc co widać na zamieszczonych zdjęciach.

I tak mamy: kącik "angielski" z motywami Wielkiej Brytanii, sławnym Big Benem, który koajrzy się z Londynem, kącik "kosmos" z treścią która dotyczy statków kosmicznych i przestrzeni kosmicznej. Trzeci kącik mamy związany z "Francją". Wieża Eiffla, Paryż i ostatni czwarty - "kącik abstrakcyjny". 

Na zdjęciach przedstawiamy wygląd kompletów mebli z palet przed i po nałożeniu tapicerki. 

ręcznie wykonane meble z palet Nasze meble wykonanywane są ręcznie, to właśnie tutaj tkwi sekret ich wyjątkowości. Produkty oznakowane są logiem HANDMADE.
scrollTop scrollBottom