fb

blog drukarnia cyfrowa


Porównanie jakościowe desek przy produkcji mebli z palet.
Dodane: 2020-03-25Montaż mebli z palet nie jest trudnym zajęciem. Najważniejsze będzie ustawienie kątów by paleta była równa.
Nasze meble z palet tworzymy od podstaw dlatego starannie wybieramy surowiec do prdukcji. 


Deska jest przycinana na odpowiedni, indywidualny wymiar ( w większości meble z palet wykonujemy dla Klientów indywidualnych ). Tak przycięty surowiec trafia na kolejny etap produkcji. Deska zostaje przepuszczona przez maszynę tzw. grubościówkę, w której to materiał na meble z palet doprowadzany jest do odpoiwedniej grubości i jednocześnie heblowany.

Róznice między deską heblowaną a szlifowaną przedstawia poniższe zdjęcie.
Kolejnym etapem jest szlifowanie deski. Po tym zabiegu surowiec jest teoretycznie gotowy do montażu. Pracownik sprawdza wzrokowo czy na desce pozostały niedoskonałości typu chropowate miejsca czy też nierówności. Taka deska jest odkładana a my dzięki temu unikamy ostatecznych wad, które mogłyby się ujawnić po złożeniu mebla.

Meble z palet skręcamy od spodu. Uzyskujemy dzięki temu estetyczną powierzchnię mebla, na której nie widać łączeń typu gwoździe czy wkręty. Dbamy o każdy detal, wysyłając jasny przekaz do Klienta - w naszych meblach nic nie jest dziełem przypadku.